S2 STUDIO

S2 STUDIO

Služby:
Komplexní grafické práce pro českobudějovické webové a marketingové studio, práce na zakázkách i interních projektech
Klient:
S2 STUDIO s.r.o.
Spolupráce:
2014–

S2 STUDIO – více než jen internetové studio

S2 STUDIO s.r.o. je českobudějovické internetové studio založené v roce 2003, které se v současnosti specializuje nejen na tvorbu webových stránek a e-shopů, ale i na online marketing, tvorbu grafiky a výrobu tištěné reklamy. Klientům poskytuje komplexní servis pro online podnikání, od analýzy, přes návrh a vývoj, implementaci, až po údržbu a pravidelný rozvoj.

 

Úzká spolupráce od roku 2014

První zakázky pro S2 STUDIO jsem realizoval na přelomu let 2013/2014. Po přestěhování firmy do větších prostor jsem se později zabydlel v jedné z kanceláří, odkud dodnes pracuji a jsem pravidelně v kontaktu s dalšími internisty – specialisty na online marketing, weby, e-shopy i strategické plánování. Spolu se podílíme na zakázkách a projektech, které jsou mnohdy zajímavou výzvou. Mezi klienty S2 STUDIA je řada významných českých i zahraničních společností z oboru autodopravy, stavebnictví, zdravotnictví, potravinářství, řemeslné výroby, sportu, gastronomie, strojírenství apod.

Na týmu S2 STUDIA oceňuji přátelský charakter i férový přístup ke klientům – ten bohužel u oborových agentur často nebývá samozřejmostí. S2 STUDIO mohu doporučit jako spolehlivého partnera pro dlouhodobou spolupráci, a to i pro budování obchodních strategií a vývoj technicky náročnějších projektů.

Externí odkazy:
Sdílejte toto album:
Facebook
Twitter
Email

Další ukázky mé práce