BCROSS CHALLENGE

BCROSS CHALLENGE

bcross_challenge_plakat
Služby:
tvorba loga a vizuální identity, propagační grafiky, tiskovin, merch produktů, webdesign, tvorba webu a další
Zadavatel:
Tým BCROSS CHALLENGE
Spolupráce:
2020–

Co je BCROSS CHALLENGE?

BCROSS CHALLENGE je série závodů inspirovaná světovými crossfit eventy, ve kterých poměřují své síly ti nejlepší jednotlivci a týmy nejen z Česka, ale i zahraničí. Závodů se však v rámci vlastních kategorií mohou zúčastnit také začínající cvičenci. Součástí vybraných závodů jsou i policejní hry, kterých mohou soutěžit týmy z celé republiky. Záštitu závodům poskytuje českobudějovický BCROSS GYM a Vašek Mráz, který stál u zrodu závodů již v roce 2015.

 

Rok 2020: nový vizuální styl

Do realizačního týmu projektu jsem nastoupil v roce 2020. Nejprve jsem vytvořil novou značku – jedná se o redesign předchozího loga, doplněný o nový vizuální styl, jehož dominantou se stala kombinace černé a žluté barvy. Dalším výrazným prvkem je piktogram, který kombinuje kettlebell s lebkou (symbol sportu, síly a propojující prvek s předchozími ročníky) s ikonickým křížem (cross = kříž, symbol dynamiky, rychlosti a souboje).

Nový vizuál se setkal s kladnými ohlasy u sportovců i veřejnosti a stal se součástí arény, všech propagačních materiálů a tiskovin, sportovního vybavení, závodního oblečení a dalších reklamních předmětů. Prvním závodem v novém kabátě se staly letní BIG SUMMER GAMES 2020, jejichž generálním partnerem bylo IGY CENTRUM. Díky této spolupráci proběhl šestý ročník na střeše a v prostorách největšího nákupního centra na jihu Čech. Kromě vysoké účasti sportovců bodovaly letní hry i v online dosahu.

 

Rok 2021: závody pokračují s novým webem

V první polovině roku 2021 jsem se podílel na návrhu a tvorbě nového webu. Web slouží jako nejen pro prezentaci projektu, ale i jako registrační a kvalifikační místo pro závodníky, dále jsou zde k dispozici kompletní výsledkové listiny. V létě 2021 proběhl další ročník BIG SUMMER GAMES, finále sezóny WINTER CLASSIC 2021 se uskutečnilo v prosinci na českobudějovickém výstavišti.

Videogalerie

<p>Jak vznikají SUMMER GAMES? Rozhovor s Vaškem Mrázem.</p>

Jak vznikají SUMMER GAMES? Rozhovor s Vaškem Mrázem.

<p>BIG SUMMER GAMES 2020 (sestřih od PROMOVIE.CZ).</p>

BIG SUMMER GAMES 2020 (sestřih od PROMOVIE.CZ).

Externí odkazy:
Sdílejte toto album:
Facebook
Twitter
Email

Další ukázky mé práce