KRUMLOVSKÉ SLAVNOSTI

KRUMLOVSKÉ SLAVNOSTI

krumlovske_slavnosti_prehled
Služby:
tvorba vizuálního stylu pro městské slavnosti, příprava propagační grafiky a sazba tiskovin
Klient:
Českokrumlovský rozvojový fond
Spolupráce:
2014–2016

Investovaný čas do soutěže se vyplatil…

Na počátku roku 2014 jsme se s BcA. Lenkou Kotlárovou přihlásili do soutěže Českokrumlovského rozvojového fondu. Zadáním bylo navrhnout jednotnou vizuální linii, která bude provázet městem pořádané slavnosti v dalších třech letech. Po úspěšném splnění všech podmínek a dodání návrhů v řádném termínu komise posoudila dodané návrhy, my jsme se stali vítězi a navázali jsme spolupráci, během které jsme připravili informační a propagační materiály pro čtyři stěžejní události: Kouzelný Krumlov, Slavnosti pětilisté růže, Svatováclavské slavnosti a Českokrumlovský Advent.

 

Kaleidoskop provázel slavnosti celé tři roky

Vsadili jsme na ornamenty, které vznikly propojením mnoha geometrických tvarů. Jejich vzájemná průhlednost a jim nadřazená symetrie způsobily, že motivy připomínaly zdobená mozaiková okna nebo průhled kaleidoskopem. Díky sytým a charakteristickým odstínům byly plakáty dobře zapamatovatelné. V roce 2015 a 2016 prošly propagační materiály jen drobnými úpravami – zadavatel si přál změnu textů a barevnosti bez výraznějších zásahů.

Do soutěže jsme se společně přihlásili i na počátku roku 2017. Předložili jsme několik variant, jednou z nich byl mnou připravený redesign předchozích ročníků poplatný aktuálním trendům. Tehdy se zadavatel rozhodl pro konvenčnější zpracování a zvolil variantu, jejíž dominantou byly černobílé reportážní fotografie z uplynulých ročníků.

Sdílejte toto album:
Facebook
Twitter
Email

Další ukázky mé práce