MELODIKUM: SIMPLY THE SHOW

MELODIKUM

kapela melodikum cover promo photo aleš dokulil
Služby:
propagační grafika a tiskoviny, tvorba webu, logo a vizuální identita, online marketing, audio & video spoty a další.
Klient:
kapela MELODIKUM
Spolupráce:
2016–

Poctivá živá show plná světoznámých hitů

Kapelu MELODIKUM jsme společně s dalšími pěti kolegy založili na konci roku 2016. Tehdy jsme se rozhodli navázat na své mnohaleté zkušenosti, ale jinak – po všech stránkách poctivěji a férověji. O dva roky později jsme nastartovali spolupráci se společností JAUDIO, jejíž tým poskytuje technické zajištění – od profesionálního ozvučení, přes osvětlení, LED obrazovky a další efekty. Vznikl tak společný projekt, kterému dnes říkáme SIMPLY THE SHOW. Díky tomuto propojení mají desítky klientů z řad firem, měst, maturantů a snoubenců každoročně možnost získat na svou událost audiovizuální zážitek vyladěný po všech stránkách.

 

Baví nás bořit zažité představy o zábavových kapelách

Nejsme autorská kapela – svou show stavíme na nejznámějších českých a světových top-chart hitech od 50. let po současnost, které propojujeme do tematických celků. O některých se mnozí dokonce domnívají, že jsou v živém podání kapely nehratelné – právě takové skladby nás baví nejvíc a právě na ně každé nové publikum a klienti reagují nejlépe. Skrze show doručujeme pozitivní energii i momenty překvapení, rádi překvapujeme i sami sebe.

 

Nechceme ani neumíme dělat věci napůl

Ačkoliv se v hudebně-kulturním světě bohužel spousta věcí šidí a zanedbává, tým kapely MELODIKUM vždy hraje s plným nasazením, stálými členy, bez předem připravených podkladů a dnes již bez notových stojanů. Máme “genderově vyvážené” hlavní zpěvy doplněné o další tři vokály, využíváme řadu moderních zvukových vychytávek a inovací, jsme komunikativní, nabízíme možnost moderování a celou událost umíme technicky zajistit. Pravděpodobně to jsou důvody, díky kterým se projekt MELODIKUM stal jednou z nejvyhledávanějších jihočeských kapel svého druhu.

 

Hudební vyžití, management, kreativa i administrativa

Jako každý z nás do projektu přináším kus sebe a svého know-how. Pro kapelu jsem nejen zpěvák, ale i manažer směrem dovnitř i ven. Při aktualizaci playlistu se podílím na dramaturgii a aranžích, pod svá křídla jsem si postupně převzal i marketing včetně tvorby a obsahu webu, správy sociálních sítí a veškerého brandingu. Podílím se i na produkci a postprodukci všech audio-vizuálních klipů a výstupů.

Jakožto pro perfektionistu jsou pro mě některé úkony časově náročné, ale přesto zábavné a snadné. Samotný produkt – v tomto případě hudební show – je totiž poctivý a kvalitní a “prodává se” sám. V určitých kruzích se již kapela MELODIKUM stala zárukou a lovebrandem a mým cílem je v tomto duchu pokračovat i tam, kde se veřejnost s kapelou MELODIKUM teprve seznamuje…

 

Videogalerie

Live cover hitu SORRY z produkce MELODIKUM
Live cover hitu SORRY z produkce MELODIKUM
Jedno z mnoha videí s představením služeb a balíčků
Jedno z mnoha videí s představením služeb a balíčků
Promo video z roku 2022 s vlastní hudbou a voiceoverem
Promo video z roku 2022 s vlastní hudbou a voiceoverem
Externí odkazy:
Sdílejte toto album:
Facebook
Twitter
Email

Další ukázky mé práce