FIGHT CLUB

FIGHT CLUB

fightclub_cover
Služby:
logo a vizuální identita, propagační grafika a tiskoviny, webdesign, návrhy sportovního oblečení, velkoformátové reklamy, trofejí, audio-video a další
Klient:
Fight Club České Budějovice
Spolupráce:
2015–

Fight Club: Heroes made here

Sportovní spolek Fight Club působí v Jihočeském kraji od roku 2002. Své hlavní sídlo má v českobudějovickém DK Metropol, kde nabízí široké spektrum sálových lekcí, mezi kterými je fitbox, jumping, zumba, kruhové tréninky, MMA nebo sportovní přípravka. Hlavní doménou klubu je ovšem karate. Díky němu je Fight Club opakovaně držitelem titulu “nejúspěšnější jihočeský klub ze všech sportů na Olympiádě dětí a mládeže”, rovněž patří mezi TOP kluby Mistrovství ČR v karate. Reprezentační oddíly se účastní závodů i za hranicemi Evropy.

 

Klubové logo inspirované vycházejícím sluncem

V prezentaci Fight Clubu vždy převládala rudá barva. V roce 2017 přišel klient s myšlenkou ujednotit dosavadní vizuál a především vytvořit nové logo, které bude zdobit nejen závodní kimona, ale vše, co s klubem souvisí. Po společné konzultaci jsme zvolili logo, které obsahuje inciály klubu inspirované japonskou kaligrafií. Iniciály jsou umístěny v kruhu připomínající vycházející slunce, které patří k hlavním symbolům Japonska.

Po schválení loga následovala tvorba vizuálu, který se rychle začal objevovat na všech propagačních materiálech. Vznikla řada tiskovin (letáky, vizitky, permanentky, vouchery, diplomy) i kolekce vlastního sportovního oblečení. Na oslavu skvělých výsledků závodního oddílu a zařazení karate mezi olympijské sporty vznikla také zlatá edice, která se stala oblíbenou i v širším kruhu klubových příznivců. V roce 2017 vznikl nový web, pro jehož tvorbu byly předlohou mé návrhy (realizaci si klient zajistil u svého dodavatele).

 

Fight Club se věnuje i malým sportovcům

Posláním klubu je i rozvoj zdravého pohybu a kladného vztahu ke sport. Ti nejmenší mohou navštěvovat sportovní přípravku, která je určena dětem již od tří let. Během roku klub pořádá sérii závodů, soustředění, příměstských táborů i tematických nocí. Část souvisejících grafik a návrhů si klient zvládá realizovat sám, některé řešíme ve společné kooperaci.

Externí odkazy:
Sdílejte toto album:
Facebook
Twitter
Email

Další ukázky mé práce