BCROSS CHALLENGE

bcross_challenge_plakat

Komplexní grafické práce pro největší crossfitové závody v ČR. Tvorba loga a vizuální identity, propagační grafiky, merch produktů, webových stránek a další.

BUSEM

busem_kolaz

Tvorba nové obchodní značky, rebranding autobusů, nádraží, tiskovin, provozních dokumentů, formulářů, schémat a další práce pro předního jihočeského dopravce.

SIMPLY THE SHOW

Kapela Simply The Show

Komplexní grafické práce pro českobudějovickou kapelu MELODIKUM. Logo, propagační grafika a tiskoviny, audio&video spoty, online marketing, tvorba webu a další.

FIGHT CLUB

fightclub_cover

Logo a vizuální identita všestranného sportovního klubu, návrh reklamy a velkoformátů, webu, polepů, sportovního oblečení, trofejí, audio-video a další práce.

S2 STUDIO

Komplexní grafické práce pro webové a marketingové studio v Českých Budějovicích, dlouhodobá spolupráce na projektech pro významné české i zahraniční klienty.

SINFONIE

Redesign loga, nový vizuální styl, propagační grafika pro kulturní a společenské události pořádané uměleckou agenturou a základní uměleckou školou Sinfonie.

MY FAMILY GYM

Tvorba loga a vizuálního stylu pro novou jihočeskou tělocvičnu situovanou v okolí Hluboké nad Vltavou, jejíž otevření veřejnosti je naplánováno na léto 2021.

HOLA BURRITO

Tvorba loga pro českobudějovické bistro v mexickém stylu, návrhy polepu rozvozového vozu, jídelních a nápojových menu, grafika pro trička a další drobné práce.